#1 2010-05-13 11:11:53

pub

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-13
Posty: 1
Punktów :   

Moja wstępna opinia

Zakupiłem BMW e46 Compact ponieważ zależało mi na nadwoziu typu hatchback. Wcześniej miałem a4 w sedanie i wkurzało mnie, że nie mogę od czasu do czasu przewieść coś o większych rozmiarach ponieważ nie pozwalał na to próg załadunkowy. Compact ma w prawdzie mniejsze wnętrze (z tyłu) ale wbrew pozorom jest pakowniejszy, a przez to bardziej praktyczny. Przy szukaniu odpadło wiec e46 sedan i coupe. Kombi z kolei w ogóle mi się nie podoba. Wbrew wielu opiniom, moim zdaniem Compact prezentuje się bardzo dobrze na tle pozostaych e46. Ma sportowy wygląd i nie jest tak opatrzony jak sedan i coupe. Z przodu wnętrze jest takie samo jak w tamtych.
Co do silnika, mam 320 TD 150 km (rok 2002). Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Jak na diesela jet bardzo dynamiczny i przy tym ekonomiczny. Prowadzi się super. Zawieszenie jest wyraźnie twardsze aniżeli w a4 ale o wiele lepiej się wygląda precyzja prowadzenia. Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sp21klasa6.pun.pl www.poradnikmfo.pun.pl www.skupkont.pun.pl www.commando80.pun.pl www.deathway.pun.pl